Limitless Freedom

Na początku chcę Ci powiedzieć WPROST, że Limitless Freedom to przede wszystkim Projekt dający nieograniczoną wolność, dzięki dochodowi pasywnemu.

Limitless Freedom

Limitless Freedom

Ten Projekt jest dla osób, które:

 • chcą się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie
 • chcą podjąć właściwą decyzję, czy jest to dla nich
 • pragną zmienić całkowicie swój styl życia

Limitless Freedom to projekt unikatowy, który wprowadza pewną rewolucję wśród biznesów, które miałem dotychczas okazję współtworzyć. Nie jest to projekt związany z konkretną firmą. LF to idea, wiedza oraz sposób na to by zarabiać pieniądze w Internecie. Postaram się jak najlepiej wytłumaczyć na czym projekt polega i dlaczego warto się nim zainteresować.

Dochód pasywny

Pasywne zarabianie w Internecie jest możliwe, jednak trzeba zrozumieć cały mechanizm. Żeby wytłumaczyć czym ten projekt jest, krótko opiszę jak wygląda branża online.

W Internecie działają trzy rodzaje biznesów:

 1. Bezpieczny biznes typu A
 2. Ryzykowny biznes typu B
 3. Pseudobiznes typu C

Biznes typu A

Biznes typu A to biznes stabilny. To firma, która jest na rynku kilkanaście lat i ma ustabilizowaną pozycję. Jest to biznes bardzo bezpieczny. Biznes typu A daje niewielkie zyski w długim czasie, jednak daje gwarancję, że nic się z nim złego nie stanie. Gwarancja bierze się stąd, że taka firma przetrwała już wiele burz na rynku. Działanie z taką firmą daje przede wszystkim spokój i stabilność zarobku.

Najlepsze biznesy typu A poznasz w projektach MoneyGenius i Successful Way!

Biznes typu B

Biznes typu B to biznes ryzykowny. To Start-up, czyli firma która powstała i ma określony cel. Biznes typu B nie ma jeszcze ustabilizowanej pozycji na rynku, ale ma wizję. Plan tego co dana firma chce wprowadzić (realny produkt bądź usługa) jest przekonujący. Działanie z tego typu firmą niesie za sobą pewne ryzyko, jednak pozwala zarobić bardzo dużo i to w krótkim czasie. Rozpoczynając działanie z taką firmą musisz być świadomy ryzyka straty, jeśli dana firma sobie nie poradzi. Przede wszystkim możesz wtedy stracić swój czas.

W Limitless Freedom działamy z biznesami typu B

Jednak jeśli firmie typu B się uda, a Ty budowałeś biznes z tą firmą od początku lub dołączyłeś dość wcześnie, to istnieje duża szansa, że zarobisz ogromne pieniądze i osiągniesz spektakularny sukces.

Biznes typu C

Biznes typu C to tak naprawdę pseudobiznes. Innymi słowy, to firma krzak, gdzie nie wiadomo nawet kto stoi za danym przedsięwzięciem. Taka firma powstaje zazwyczaj w raju podatkowym, w którym nie można jej nawet sprawdzić. Pseudobiznes typu C znika po kilku miesiącach działania. Biznesy typu C to wszelkiego rodzaju scamy, hyipy oraz piramidy, których w mojej ocenie należy w Internecie unikać.

Zawsze sprawdzaj:

 • Co to jest za firma
 • Czy właściciel jest znany
 • Czy znamy imiona i nazwiska osób decyzyjnych w danym przedsięwzięciu
 • Kto za tym stoi
 • Czy firma posiada realny produkt lub usługę

Aby uniknąć współpracy z pseudobiznesem typu C, sprawdź czy dana instytucja nie znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego!

Co to jest Limitless Freedom?

Limitless Freedom jest Projektem umożliwiającym zarabianie pieniędzy z biznesami typu B. Jednym słowem, istnieje pewne ryzyko, jednak jest olbrzymia szansa zarobienia niewyobrażalnych pieniędzy w krótkim czasie. Biznesy mogą się zmieniać, natomiast projekt gwarantuje dostęp do skrupulatnie wyselekcjonowanych biznesów typu B. Na rynku pojawia się wiele Start-upów, które starają się zdobyć uwagę wielkich liderów, by ci zaczęli z nimi działać. Sam, dzięki mojej silnej pozycji w branży internetowej, otrzymuję dziesiątki tego typu propozycji każdego miesiąca. Dzięki temu mam możliwość weryfikacji wszystkich firm, które pojawiają się na rynku. W projekcie Limitless Freedom znajdziesz najlepsze biznesy typu B, które mają największą szansę podbić rynek i dać Ci upragnioną wolność finansową.

W Limitless Freedom działamy ze startupami. To projekt dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą polecać biznesu dalej. Mówiąc wprost wpłacasz kasę i w zależności od wysokości wpłaty otrzymujesz % z zysków firmy. Polecać też można, ale nie jest to konieczne by dobrze zarabiać” ~ Jakub Prokop 

Dlaczego warto zainteresować się Limitless Freedom?

 1. Znamy ludzi, którzy stoją za danym przedsięwzięciem
 2. Spotykamy się z osobami decyzyjnymi w danym biznesie
 3. Mamy stały kontakt z najważniejszymi osobami danej firmy

Wszystko dlatego, że chcemy w sposób jak najbardziej rzetelny przedstawiać konkretne informacje wszystkim członkom projektu Limitless Freedom. To daje gwarancję, że każdy biznes, który zamieszczamy w LF jest biznesem, któremu przypatrywaliśmy się od dłuższego czasu, a w związku z tym, dokładnie przez nas przeanalizowanym. Podsumowując, każdy Biznes typu B, który znajdziesz w naszym projekcie z całą pewnością wart jest uwagi i rozpoczęcia z nim współpracy.

Ten projekt nie jest dla wszystkich!

Projekt Limitless Freedom nie jest dla wszystkich! On jest tylko dla tych, którzy chcą w krótkim czasie całkowicie odmienić swoje życie!

Aby rozpocząć Projekt Limitless Freedom, przejdź na stronę: https://jakubprokop.com/etap-1-limitless-freedom

i wykonaj etap pierwszy, a następnie skontaktuj się ze mną! (Napisz, czego się dowiedziałeś jaką masz motywację i cele, daj znać, że ukończyłeś etap numer 1 i chcesz otrzymać dostęp do drugiego etapu)