Witam Cię z tej strony Jakub Prokop. Mam 25 lat urodziłem się w małej miejscowości Jawor woj. dolnośląskie. Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, posiadam dyplom zawodowy. Jestem osobą bardzo otwartą do ludzi, bardzo towarzyską uwielbiam podróżować zwiedzać wiele ciekawych miejsc, organizować imprezy okolicznościowe. Bardzo dobrze znam język angielski w stopniu C1. Swoje za granicą przepracowałem, byłem w Anglii dokładnie w Londynie kiedy skończyłem 20 lat zaraz po technikum, później wyjechałem do Niemiec do pracy okolice Kolonii oraz Hanower.

Moją pasją od zawsze jest muzyka ona sprawia, że pomaga mi bardzo w funkcjonowaniu w codziennym życiu, odpręża mnie oraz sprawia że czuję się dużo lepiej. Sam jestem artystą komponuję własne utwory muzyczne w gatunku Hip Hop pod pseudonimem SzczepiK SPK.

 

Moją drugą marką oprócz mojej marki osobistej jest Audi te cztery kółeczka które dają niesamowitą przyjemność z jazdy. Od dawna bardzo podoba mi się ta marka sam posiadam. Od jakiegoś czasu z mojej oraz moich znajomych inicjatywy postanowiliśmy otworzyć nasz klub Audi 🙂 w którym organizujemy różne wyjazdy oraz integracje.

 

Zapraszam na swojego Facebooka —> Kliknij tutaj 

Zapraszam na swojego Instagrama —-> Kliknij tutaj 

Zapraszam także na mój kanał Youtube —-> Kliknij tutaj